Родина з Лисянки не отримала авто, за яке сплатила внесок

Сергій і Наталія Назарчуки з Лисянки на минулому тижні мали отримати новеньку автівку і щасливими поїхати у Польшу, де перебувають на заробітках. Договір із черкаським автосалоном «Авто просто» вони уклали ще на початку березня, проте за кермо нового автомобіля так і не сіли, пишуть Вісті Черкащини. Регіональний директор підприємства Наталія Шершень пояснила, що Назарчуки не дотримались умов підписаного документу.

-Ми його коротко переглянули, і нам продиктували лише кілька пунктів з цього договору», – заперечує Сергій.

Назарчуки розповіли, що при зустрічі працівники автосалону пообіцяли, що після першого внеску нове авто родина отримає за тиждень. 9 березня сім’я внесла 15 тисяч 495 гривень, як було треба.

– Ми чекали. На дзвінки нам не відповідали. Пізніше консультант сказала, що авто буде пізніше – через тиждень, бо був збій у проплаті. І так до сьогодні автомобіля нема, – обурюється подружжя.

Наталія Шершень каже, що від своїх зобов’язань автосалон не відмовляється. Назарчуки отримають авто, коли сплатять щомісячний і авансовий внесок. Та Сергій Назарчук говорить, що їх не попереджали, що вони є учасниками такої групи, і жодного сенсу платити далі він не бачить. Додамо, що омріяна автівка коштує 330 тисяч гривень. Коли її одержать Назарчуки, невідомо. Наразі вони знову поїхали працювати у Польшу. Але, певно, вже ніколи не поведуться на такий сир у мишоловці, який у народі ще називають лохотроном.

14 Квітня, 2019 в 14:11 / Переглядів: 773

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про