Олександр Шевченко: Потрібно об’єднати найкращих та змінити країну

Для досягнення позитивних змін у державі необхідно об’єднати найкращих спеціалістів у політиці. Про це заявив кандидат у президенти від УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко під час візиту до Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу. Разом із ним підприємство відвідали голова партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», народний депутат Тарас Батенко й голова секретаріату політсили Денис Борисенко.

Про це йдеться на сайті політичної партії «Українське об’єднання патріотів — УКРОП».

«У політиці потрібно об’єднати найкращих і спробувати змінити країну. Кабінетів на всіх вистачить. Але треба, щоб усі закарбували собі в пам’яті – у мене нульова толерантність до корупції», – підкреслив кандидат.

За словами укропівця, основою розвитку держави є гідна зарплата та пенсія громадян, що можливе лише за умов зростання рівня економіки.

«Рівень життя, зарплати й пенсії – це основа розвитку. Зарплати та пенсії залежать від рівня розвитку економіки. Нам потрібно спочатку розробити стратегію розвитку всієї країни, де показати, що конкретно на тій чи іншій території розвивати. Що сильніша буде економіка, то сильнішою стане політика», – зазначив Олександр Шевченко.

Водночас представник УКРОПу наголосив, що гідний заробіток вплине на розвиток інших галузей, наприклад, громадського транспорту.

«Від рівня життя залежить розвиток громадського транспорту. Якщо зарплати й пенсії низькі – люди не можуть оплатити проїзд. Приклад Європи: 5 євро за проїзд для них є нормальною ціною, а для нас – багато», – зауважив він.

Разом з тим Олександр Шевченко висловив припущення, що Україна має всі можливості, щоб стати транспортним хабом між Європою та Китаєм. Але цьому заважає, зокрема, відсутність достатньої кількості якісних доріг та проблеми з корупцією в нашій державі.

«Вся Україна може стати великим транспортним хабом. Наша держава для цього має прекрасне геостратегічне та геополітичне розташування. Нас об’їжджають через відсутність доріг, здирництво на митниці. І «шовковий шлях» європейці хочуть побудувати в бік Китаю, але через Білорусь. Тільки тому, що там інша ситуація», – пояснив укропівець.

28 Лютого, 2019 в 19:16 / Переглядів: 583

Теми: Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про