На Христинівщині вирішували долю спірної земельної ділянки (відео)

Жителі села Зоряне, що на Христинівщині, на загальних зборах села вирішували, як розпорядитися спірною земельною ділянкою у 108 Га, яку Черкаських Держгеокадастр вирішив розпаювати між сумнівними особами. Про це йдеться на сайті Громадське: Умань.

Громада розглядала два варіанти рішення: залишити поле у власності села або ж розпаювати його між односельцями. Врешті було вирішено поділити ділянку на 52 паї зорянцям та ще 4 – для родин Христинівського району, в яких є загиблі учасники антитерористичної операції. Варіант розпаювання між попередніми заявниками взагалі не розглядався.

Нагадаємо, в селі Зоряне розгорівся земельних скандал: Черкаський Держгеокадастр видав погодження на розпаювання земельної ділянки між 75 жителями кількох областей України. Селяни обурені, адже між ними теж є претенденти, які першочергово мали би отримати наділи, але їх заяви чомусь не погоджувалися.

Як вияснилося згодом, усі 75 заяв мають ознаки підробки, що дає підстави вважати дану ситуацію спробою рейдерського привласнення землі.

Депутат Верховної Ради Антон Яценко звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням перевірити факти шахрайства і підроблення документів та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

28 Лютого, 2019 в 09:59 / Переглядів: 809

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про