Україна не братиме участь у Євробаченні-2019

Переможниця нацвідбору Maruv і НСТУ "не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі"
Переможниця нацвідбору Maruv і НСТУ “не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі”

У 2019 році Україна не буде представлена на пісенному конкурсі Євробачення, який 14-18 травня проходитиме у Тель-Авіві.

Про це йдеться в офіційній заяві Національної суспільної телерадіокомпанії України, передає Gazeta.ua

“Дотримуючись закону про суспільне мовлення, а також в умовах надмірної політизації перебігу національного відбору суспільний мовник вирішив відмовитися від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019”, – ідеться у повідомленні.

НСТУ запропонувала започаткувати суспільний діалог у форматі ток-шоу, форумів та обговорень за участі провідних експертів сфери для формулювання позиції українського суспільства щодо співпраці українських артистів із країною-агресором. Також напрацювати законопроект, який би регулював це питання.

Співачка Maruv отримала найбільшу кількість балів на фіналі нацвідбору Євробачення. Але Національна суспільна телерадіокомпанія України скасувала її подальшу участь у конкурсі через гастролі в Росії.

НСТУ запропонувала поїхати на конкурс спочатку колективу Freedom Jazz, що посів друге місце за результатами голосування, та групі KAZKA, що була на третьому місці. Обидва гурти відмовили від пропозиції. Колектив Brunettes Shoot Blondes, що посів четверте місце, заявив, що не прийме пропозицію НСТУ, якщо їм запропонують.

27 Лютого, 2019 в 18:43 / Переглядів: 626

Теми: Події,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про