У Смілі через хуліганство двоє школярів опинилися в лікарті

19 лютого до Смілянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області від чергової служби Смілянського виконавчого комітету надійшла телефонограма щодо випадку отруєння невідомою речовиною в ЗОШ І-ІІІ ст. №7 за адресою м. Сміла, вул. Б.Хмельницького,51-а.

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, у рекреаційному приміщенні школи на перерві близько 12-00 години 19.02.2019р. виявлено різкий запах невідомої речовини. Сім учнів 4-А класу звернулись до медичного пункту школи зі скаргами на погане самопочуття: першіння в горлі, сухий кашель. З них п’ять учнів згодом були відпущені додому у задовільному стані, двох учнів швидкою допомогою госпіталізовано до дитячого відділення Смілянської міської лікарні зі скаргами на головний біль, сльозоточивість, першіння в горлі, сухий кашель, знаходяться під наглядом лікарів. Стан здоров’я дітей стабілізовано, їх життю нічого не загрожує.

Фахівцями Смілянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області під час виїзду на місце події надані рекомендації щодо ретельного провітрювання всіх приміщень навчального закладу, забезпечення медичного спостереження за станом здоров’я дітей, проведення роз’яснювальної роботи.

            За інформацією Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради щодо результатів попереднього огляду приміщення фахівцями Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області причинами нещасного випадку визначено розпилення перцевого газу із балончика.

Адміністрація школи звернулась до батьків із закликом більше уваги приділяти на те, що купують діти на «кишенькові гроші», та приносять до школи, адже збереження життя та здоров’я дітей – спільне завдання.

Робота по моніторингу зазначеної ситуації продовжується.

25 Лютого, 2019 в 10:10 / Переглядів: 494

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про