11-річна черкащанка страждає від постійного болю

Бушмич Маші 11 років. Дівчинка разом з мамою переїхала до Черкас 5 років назад з Донбасу, коли почалася війна – вони внутрішні переселенки. Батько дитини проживає окремо і колишню сім’ю не підтримує. 

У вересні дівчинці стало зле: вона вийшла вигуляти собаку і повернулася додому зігнута від болю. З того дня життя матері і доньки перетворилося на суцільний біль та відчай. Як розповідає Катерина, мама Маші, спершу дівчинку взялися лікувати у неврологічному відділенні міської лікарні, але стан дитини стабільно погіршувався, тому вони змушені були звернутися на обстеження до медиків національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», звідти – в Інститут нейрохірургії.

Вже столичні спеціалісти встановили діагноз: радикулоневрит – це рідкісна патологія, яка вражає нервові сплетення і нервові корінці, що відходять від спинного мозку. Біль триває практично постійно. На неї ніяк не впливає зміна положення тіла або сон. Часом пацієнти з такими симптомами не можуть заснути кілька ночей поспіль, що до загальних симптомів додає ще і дратівливість, постійну втому, відсутність настрою. Спазм м’язів призводить до ще більшого здавлення нервових закінчень, що ще в кілька разів підсилює больові відчуття. Утворюється замкнене коло, вийти з якого людина не може багато місяців поспіль, адже больові відчуття можуть не проходити до 6 місяців і навіть довше.

Зараз дівчинка перебуває в дитячому відділенні Черкаської обласної лікарні. Невелика сім’я витратила всі свої заощадження. Допомоги їм просити немає в кого. Катерина мусить покинути роботу, адже Маша потребує постійної допомоги, адже біль не відступає зовсім.

Ви можете допомогти дівчинці. Лікування вартісне, тривале, але шанс повернутися до звичного життя у Маші є.

Реквізити для допомоги:

4149 6293 9256 8499, Бушмич Катерина

25 Лютого, 2019 в 18:12 / Переглядів: 1689

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про