В Умані готується “великий розпродаж”: з молотка піде величезна кількість об’єктів комунальної власності

На сайті електронної торгової системи ProZorro у розділі продажу майна з’явився список із 43 найменувань комунальної власності уманчан, які незабаром перейдуть у приватні руки. 

У реєстрі об’єктів малої приватизації значаться такі цікаві пропозиції, як комплекс нежитлових будівель і споруд колишньої Уманської міської інфекційної лікарні; колишнього пульмонологічного,  фтизіатричного та дитячого відділення туберкульозного диспансеру; Майновий комплекс будівель і споруд «Лазні»; Нежитлові приміщення розташовані в підвалі, на першому та другому поверсі в адміністративній будівлі; Комплекс нежитлових будівель і споруд насосних станцій «Перовської» та «Софіївка».

З молотка частинами пустять консервно-засолочний плодоовочевий комбінат: автомобільні ваги, будівлю цеху, картоплесховище, будівлю сховища підвального типу і котельню.

Також на продаж готують Цілісний (єдиний) майновий комплекс комунального підприємства «Уманська міська дирекція кіновідеомережі»  та Комплекс нежитлових будівель і споруд колишнього дитячого садочку.

І це не весь список об’єктів, що попадуть під приватизацію. Варто згадати нежитлові приміщення, підвали, магазини. Повний перелік об’єктів малої приватизації можна побачити за посиланням.

Розпорядником об’єктів є Відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради, контактною особою значиться Коломієць Ніна Василівна, начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин.

Усі об’єкти підуть з молотка відповідно до Програми приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань на 2017-2021 роки у новій редакції, затвердженої міською радою.

1 Лютого, 2019 в 17:14 / Переглядів: 1504

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
“Великий розпродаж”: в Умані продадуть понад 40 об’єктів комунальної власності | Про все – Черкаські новини. Життя міста Черкаси Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про