“Опозиційна платформа – За життя” підтримала кандидатуру Бойка на пост президента

29 січня у Києві відбувся надзвичайний з’їзд політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», куди приїхали партійці з усіх куточків України. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив політик Олег Кашко. Він спростував чутки про розкол партії і наголосив на підтримці кандидата у президенти Юрія Бойка.

Головне завдання, яке стоїть перед нами: повернути в Україну мир та відновити економіку. Це підкреслив лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

«Перше, без чого не буде країни – це мир. І завдання номер один нашої партії – зупинити війну і повернути в Україну мир. Економічна політика, яку сьогодні проводять в Україні – це політика убивства держави. Сьогодні керують країною пройдисвіти, які і двох класів не закінчили. Але не можна так керувати країною!, – каже Вадим Рабінович. – Ми зібралися для того, щоб з цим покінчити, щоб це перемогти!»

За словами Віктора Медведчука, усі політичні партії сконцентрувалися на тому, аби повернути території Донбасу, але ніхто не думає про мешканців регіону. Тому «Опозиційна платформа – За життя» має намір повертати людей, і в цьому принципова відмінність. Це перший принцип Плану-концепції партії.

«Ми будемо повертати людей через їх свідомість, через життєву необхідність не тільки для них, але і для нас. Ми будемо повертати людей через реальні гарантії безпеки», – підкреслив Медведчук.

Повернення людей можливе лише за умови, що вони будуть бачити картину їх майбутнього в цій країні і «Опозиційна платформа – За життя» готова дати їм це майбутнє, виконуючи стратегічне завдання – повернути Донбас в Україну, а Україну на Донбас.

«Другий принцип полягає в тому, що… домовленості можуть бути досягнуті в чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва… Наш План-концепція передбачає три розділи: законодавчий, адміністративний і розділ, що стосується порядку і процедури його впровадження», – розповів політик.

Олег Миколайович підкреслив важливість, того, що політсила змогла висунути єдиного кандидата від опозиції, і це підвищило рівень довіри до політиків, до їх роботи, до партії.

“Люди побачили те, чого вони не бачили раніше. Ми віримо, що в України є майбутнє і це майбутнє може забезпечити партія «За життя» та єдиний кандидат від опозиційних сил Юрій Бойко,” – додав Олек Кашко.

31 Січня, 2019 в 09:51 / Переглядів: 710

Теми: Політика,Україна

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Hajfvd Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Hajfvd
Читач
Hajfvd

buy tadalafil 100mg – best canadian pharmacy tadalafil 30