Олександр Шевченко подав документи у ЦВК для реєстрації кандидатом у президенти

Переможець президентських праймеріз УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко подав пакет документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на виборах президента України, що відбудуться 31 березня.

Олександр Шевченко боротиметься за посаду глави держави від імені «Українського об’єднання патріотів». Відповідне рішення політсила ухвалила під час XVII з’їзду, який відбувся сьогодні у великій залі Київської обласної ради (будівля ЦВК) у Києві.

«Моя подача документів у ЦВК – це крок до перемоги українського народу над тією жахливою системою та корупцією, яка наразі є у державі. Це крок до прибирання бруду в суспільстві та пороху з нашої оселі. Корупційна вертикаль, яку побудував нинішній президент, грабує український народ. Якщо хочеш перемогти ворога – треба починати це робити. Я йтиму до перемоги. Мене не цікавить, хто мої опоненти. Мене цікавить, хто мої союзники. А це – український народ», – заявив Олександр Шевченко після подачі документів.

Як відомо, УКРОП представив Олександра Шевченка як переможця президентських праймеріз політсили під час XVI з’їзду партії, що відбувся в Києві 5 грудня 2018 року. Партійні перегони розпочалися навесні минулого року, а їхня фінальна частина відбулася восени. Свого фаворита однопартійці обирали шляхом голосування на конференціях обласних, республіканської в АР Крим, міських у м. Києві та Севастополі організацій УКРОПу. За результатами голосування Олександр Шевченко переміг у 24 регіонах України.

Своє бачення розвитку України укропівець описав у програмі під назвою «Країна гідності і правди». Серед її першочергових завдань: агресивна боротьба з гідрою корупції; створення сильної держави, яка зможе уникнути великої війни, однак поверне Крим і території на сході України; якнайшвидше розірвання будь-яких стосунків із країною-агресором; руйнування «п’ятої колони»; зменшення кількості бюрократів і започаткування «простої» країни. Шевченко обіцяє відправити на політичну пенсію більшість політиків старої формації, які грабували країну понад 20 років, зменшити кількість депутатів Верховної Ради до трьохсот, впровадити прості механізми їхнього відкликання, а також запропонувати законопроект щодо імпічменту президента. Крім того, у планах політика забезпечення справедливих комунальних тарифів та солідарної страхової медицини.

Олександр Шевченко – народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Вніс на розгляд 83 законопроекти. Зокрема, є автором законопроекту про заборону пропаганди ідеї «руского міра», про скасування грабіжницького акцизу на автомобілі й кузови іноземного виробництва, про збільшення частки української мови у друкованих ЗМІ тощо. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу «Буковель».

18 Січня, 2019 в 18:14 / Переглядів: 521

Теми: Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про