Духовенство Уманської єпархії на чолі з її Керуючим виразили підтримку Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та вірність УПЦ

26 грудня 2018 р. у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані пройшли загальні збори духовенства Уманської єпархії, які очолив Керуючий єпархією митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон.
Про це йдеться на офіційному сайті Уманської єпархії.
  Засідання розпочалось і закінчилось спільною молитвою.
  На зборах були присутні благочинні, керівники єпархіальних відділів, клірики єпархії.
  Владика виступив із доповіддю про життя єпархії в 2018 році, охарактерзувавши основні сфери життя і діяльності єпархії. Спільною молитвою учасники зборів пом’янули кліриків єпархії, які відійшли у Вічність у 2018 році.
  По закінченні доповіді значну частину зборів було присвячено розгляду практичних питань пастирської діяльності. Архіпастир дав настанови священнослужителям та відповів на питання, які їх турбували.
  Духовенство Уманської єпархії одностайно висловило підтримку Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Предстоятелю Української Православної Церкви та підтвердило свою вірність Українській Православній Церкві.
  На завершення засідання митрополит Пантелеімон подякував духовенству за пастирські труди і звернувся до усіх присутніх зі словами привітання з наступаючими різдвяними святами.

27 Грудня, 2018 в 09:51 / Переглядів: 1520

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про