На Черкащині п’яний водій збив велосипедиста і втік

Потерпілого у важкому стані доставлено до місцевої лікарні. Водія розшукали протягом години та затримали.
Ввечері до поліції Чорнобаївського району надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. На одній із вулиць міста невідома особа на автомобілі здійснила наїзд на велосипедиста та зникла з місця пригоди. Потерпілого у тяжкому стані забрала карета швидкої медичної допомоги. На місце події було направлено слідчо-оперативну групу.
Як зазначають у прес-службі ГУ НП в Черкаській області, поліцейські встановили, що до вчинення ДТП може бути причетний водій «ГАЗа», адже місцеві жителі бачили, як такий автомобіль проїжджав у цей час цією вулицею. Після того, як інформація підтвердилася, протягом години поліцейські знайшли вказану автівку та її водія.
Як з’ясувалося, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Під час огляду на автівці було виявлено характерні пошкодження, які вказували на те, що ДТП було вчинено саме на цьому автомобілі.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Водія затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.
Залиште коментар