В Умані замість депутатів міської ради на електронну петицію відповіла секретар виконавчого комітету

На 57 сесії Уманської міської ради ініціатори створення міжфракційної депутатської групи “ЗА УМАНЧАН” звернулися до керівників міста з питанням, чому подана ними електронна петиція щодо відсторонення від посад Клочка С.Л., Гордієнко І.І., Коломієць Н.В., Корніюка О.В. не була винесена на розгляд міської ради, а лише дана відписка на сайті міськради про незадоволення вказаних вимог без розгляду і підпису. Про це пише “Громадське: Умань”.

У відповіді на петицію йдеться про те, що на час реєстрації колективного звернення депутатська група «ЗА УМАНЧАН» в Уманській міській раді відповідно до Регламенту не була зареєстрована.

Проте депутати зауважили, що в Єдиній системі місцевих петицій відповідний документ пройшов модерацію і був зареєстрований, а отже на якісь порушення після закінчення збору підписів Уманська міська рада вказувати не може. Проте управлінці мали достатньо часу поскаржитися на недоліки, які вони нібито побачили в петиції, і свої зауваження надіслати до офіційного інтернет-представництва Президента України, але цим правом ніхто не скористався.

Крім того, в Єдину систему місцевих петицій відповідь надійшла від виконавчого комітету Уманської міської ради за підписом заступника міського голови, секретаря виконавчого комітету Любові Плотнікової, тоді як петиція мала би розглядатися на сесії депутатами.

“Я процитую класичну цитату: «Умань – це територія закону». Якого закону? Про що ви говорите? Тут закон не те що не дотримується, на нього плюють і витирають ноги. І для того, щоб прикривати свої дії, приймаються отакі от рішення.” – Зауважив у своєму виступі депутат міської ради Вадим Цимбал.

Нагадаємо, у жовтні депутат Уманської міської ради Олександр Колесникпідтримав жителів мікрорайону БабКП і виступив з вимогою скасувати рішення виконавчого комітету та припинити розробку проекту, що стосується будівництва нових кіосків на Михайлівській. Вже через 2 дні після виступу на сесії на Олександра Колесника як на приватного підприємця, власника компанії “Умань-експрес”, надійшла скарга і почалися перевірки на підприємстві.

Депутати розцінили дані обставини як спробу тиску на Олександра Колесника і створили депутатську групу, до якої ввійшли представники партій “Укроп”, “Відродження”, “Батьківщина” та “Свобода” та зареєстрували в Єдиній системі місцевих петицій вимогу відсторонити від посад держслужбовців: Сергія Клочка, Ірину Гордієнко, Ніну Коломієць та Олега Корніюка.

25 Грудня, 2018 в 17:37 / Переглядів: 1421

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про