На Уманщині школярів використали в політичній агітації провладного кандидата

На Уманщині триває активна політична боротьба у створенні Ладижинської ОТГ: селяни обиратимуть майбутнього сільського голову і депутатський корпус. Так минулої суботи в місцевому будинку культури відбулося справжнє показове дійство на підтримку кандидата на посаду від провладної партії Сергія Цоколенка.

Здавалося б, в цьому немає нічого страшного: майбутня громада провела час з користю, з головою поринувши у культуру. Але до концерту долучили дітей шкільного віку з району , які навчаються переважно у початковій та середній ланці. На політичну агітацію їх привезли шкільними автобусами. У вечірній час в холодному приміщенні будинку культури діти були змушені танцювати у легких костюмах. Батьки танцюристів були неприємно здивовані, що їх дітей використали як політичну приманку на підтримку кандидата, якого вони навіть не знають.

Здавалося б, школа не може мати стосунку до політики, але в Уманському районі все можливо. І розбиратися ця ганебна ситуація на рівні керівництва району навряд чи буде, адже голова Уманської РДА Євгеній Данченко сам є членом провладної партії, тому цілком можливо, що він знав про участь дітей у агітації однопартійця. А шкільні автобуси не могли вийти в рейс у вечірній час без погодження “згори” у відділі освіти – така вже в нас система: керівництво має все контролювати.

Тому якщо хтось сподівається на глобальні зміни в країні, де були криваві події майдану, де вже стільки років триває неоголошена війна і все одно політики продовжують використовувати брудні схеми, і на власному прикладі демонструвати підростаючому поколінню переваги цих підкилимних ігор, то змушені вас розчарувати: нічого не змінюється.

22 Грудня, 2018 в 09:45 / Переглядів: 1055

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про