Хлопчику, який став інвалідом через лікарську помилку, потрібна допомога

У селі Медведівка Чигиринського району проживає Світлана Вовкогон, вона має півторарічного сина – Макарія. В результаті складних пологів хлопчик з’явився на світ з величезними вадами, він не розвивається, як інші дітки, та найстрашніше, що у Макарія відсутні рефлекси.

Мама і бабуся змушені постійно відтягувати слину з рота дитини за допомогою спеціального електричного відсмоктувача, бо Макарій не може її ковтати чи відкашляти.

Життя маленької сім’ї до цього часу проходило в лікарняних палатах в Черкасах, де були створені умови по догляду за особливою дитиною. Але з нещодавніх пір через медичні реформи Світлана з Макарієм переїхали до села. Волонтер “Групи добрих справ” Дар’я Макаренко допомогла із покупкою спеціального обладнання для відтягування слизу. Та тепер у випадку, якщо в населеному пункті виникнуть проблеми з електропостачанням, дитині загрожуватиме небезпека. Хлопчик може задушитися власною слиною!

Тому волонтер Дар’я Макаренко вирішила зібрати кошти на придбання генератора. Але вартість його дуже висока.

“Ось такий генератор сьогодні дивилась. На жаль, ціна кусається добре, але для них це необхідна річ! Ось такий подарунок планую їм на новий рік, щоб спати спокійно і не хвилюватись що щось трапиться зі світлом.” – повідомила волонтерка на своїй сторінці у Фейсбук.

Ви можете долучитися до доброї справи і допомогти Дар’ї придбати вартісну річ для хлопчика.
Картка для допомоги ПриватБанк:

5168 7573 6172 0859 Макаренко Даша
4149 4978 7301 0427 Макаренко Даша
ПРИЗНАЧЕННЯ___МАКАР___
тел.0934885857/0680116642

Проти лікарів, що приймали пологи, відкрито кримінальне провадження. Незабаром суд буде вирішувати, чи карати медиків за халатність. Але дитині від того легше жити не стане: Макарій залежить від доброти небайдужих людей, бо в його родини покрити усі необхідні витрати по догляду за дитиною немає ніякої можливості.

22 Грудня, 2018 в 13:15 / Переглядів: 1827

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про