Черкащан просять допомогти врятувати життя 3-річного Кирила

У 3-річного Кирилка з Черкас — нейробластома заднього середостіння легень. Сім’я дитини витратила на лікування всі заощадження. Кожна гривня має значення для збереження  життя малечі.

Більше ніж 100 тисяч гривень коштує пiдсадка стовбурових клiтин в Інституті раку в Києві. Опiсля всіх хiмiй хлопчикові треба пройти mJBG сканування, що в Українi не проводиться, тiльки за кордоном. Це покаже чи повнiстю знищена пухлина. Коштує процедура 530 євро – сканування + 200 євро – консультацiя онколога.

Нейробластому у хлопчика виявили випадково: коли Кирил збирався йти до садочка, після останнього щеплення піднялася температура і лікарі, щоб виключити підозру на запалення легенів зробили дитині рентген. Саме тоді на знімках виявили пухлину, що, на жаль, виявилася злоякісною. Після її видалення з’ясували, що рак дав метастази у п’яте, шосте і сьоме ребра. Наразі дитині в Черкаській онкогематології протокольні хіміотерапії закінчили, і потрібно проводити високодозову хiмiю з пiдсадкою стовбурових клiтин (в Інституті раку).

– Ми назбирали майже 10 тисяч гривень, були слова підтримки, співчуття… Я вдячна за все. – розповідає мама хлопчатка Надія Бабенко. – 2 січня ми маємо бути в Інституті раку, тиждень підготовки (великий список дороговартісних препаратів), потім 21 день в ізольованому, стерильному боксі (вводять високодозову хімію, коли аналізи падають на нуль, підсажують наші стовбурові клітини) таких боксів має бути 2. Наші стовбурові клітини заморожені, їх термін зберігання закінчується в березні. Одна процедура вартує в межах 100 тисяч, в залежності які безкоштовні препарати є у відділенні. У Черкаській онкогематології ми протокольні хіміотерапії закінчили. Тепер нам потрібно дві високодозові та mJBG сканування за кордоном.

Сім’я звертається до небайдужих по допомогу.

Телефон мами (097) 3216946 (Надія Бабенко)

Допомогти дитині може кожний:

Приватбанк: 5168757336090404 Бабенко Надiя Григорiвна.

21 Грудня, 2018 в 10:42 / Переглядів: 570

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про