За рік на Черкащині відкрили 3 навчально-практичних центри

На часі – створення нового іміджу професійно-технічної освіти, модернізації підготовки кваліфікованих робітників, відповідного рівня їхнього стажування із використанням технологічних інновацій, говорить начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, передає Вичерпно.

Перспективою для втілення цих ідей, зауважує посадовець, є створення навчально-практичних центрів. Адже їхнє відкриття дає змогу створити для учнів умови, наближені до виробничих, відповідно й отримати необхідні знання й навички.

– У межах пілотного проекту Черкаською обласною адміністрацією спрямовано значний фінансовий ресурс на впровадження інноваційних виробничих технологій, модернізацію матеріально-технічної бази й освітнього середовища у закладах профтехосвіти. Я зауважу, сьогодні підготовку робітничих кадрів для різних галузей економіки в області здійснюють 22 державних заклади професійної освіти. І вже сьогодні в нашому регіоні функціонує 8 навчально-практичних центрів не лише в обласному центрі, а й за його межами. Серед основних напрямків: аграрний, будівельний, швейний та ін. І це стало можливими, завдяки сприянню Міністерства освіти і науки України, Черкаської обласної державної адміністрації, а також співпраці із провідними європейськими та вітчизняними компаніями.

Лише цього року вдалося відкрити 3 навчально-практичних центри: на базі Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», на базі Канівського вищого професійного училища – сучасних зварювальних технологій «ВЕЛДЕР», на базі Золотоніського професійного ліцею – дорожньо-будівельного напряму. Плануємо відкрити ще 5, а також 2 регіональних навчально-практичних центри галузевого напрямку.

17 Грудня, 2018 в 09:38 / Переглядів: 729

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про