Американська соцмережа купила стартап українця за $8 мільйонів

Американська компанія Snap купила команду з 5 провідних фахівців і права на всі технології українського стартапу Teleport Future Technologies.

Угода була підписана в лютому 2018 року і в листопаді повністю виконана. Сума угоди склала близько $8 млн, повідомляє LIGA.net.

Teleport прославився однойменною додатком, яке забарвлює волосся в різні кольори. Він поставив рекорд в українському, російському та білоруському App Store, набравши більше 1 мільйона завантажень за перші добу після релізу. Він більше тижня займав перше місце в магазинах додатків.

Проект створив тоді ще 19-річний одесит Владислав Уразов. Він разом зі своїм партнером Богданом Матвеєвим зібрав команду з 30 осіб з різних країн, включаючи Україну, Францію, Англію та Росію. Стартап залучив $1 млн інвестицій і розвивав внутрішню технологію визначення об’єктів на фото і відео.

Таким чином, одесит став доларовим мільйонером у 20 років.

Snap не вперше купує команду з проекту з українськими коренями. У 2015 році американська соцмережа купила одеський стартап Looksery. За чутками, сума угоди склала $150 млн.

14 Грудня, 2018 в 12:52 / Переглядів: 604

Теми: Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про