Захоплені росіянами у полон, українські моряки відмовляються спілкуватися з “слідчими”

Капітан рейдового буксира “Яни Капу”, уродженець черкаської Сміли Олег Мельничук відмовився давати свідчення російському “слідству” і нагадав росіянам, що є військовополоненим. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на те, що написав у Facebook адвокат з команди захисту військовополонених українських моряків Едем Семедляєв.

Семедляєв 12 грудня зустрівся зі своїм підзахисним. За даними адвоката, в середу “пройшли слідчі дії” стосовно Мельничука.  “У своїх свідченнях він вказав, що відповідно до Женевської конвенції є військовополоненим, винним себе не вважає і не дає будь-яких свідчень… Олег в міру своїх сил підтримує свою команду, а також просив подякувати всім, хто допомагає українським морякам”, – розповів адвокат.

Семедляєв зазначив, що слідчі ФСБ “хочуть закрити рота адвокатам”, тому вимагають від них підписувати “підписку про нерозголошення даних попереднього слідства”. “На що я відповів, що не можу підписати настільки “серйозний” документ, оскільки мені не ясно, які саме дані я не маю права розголошувати. Слідчий так і не зміг конкретизувати свою вимогу, після чого знайшов двох “студентів-понятих”, які погодилися підписати”, – додав адвокат.

Також надійшло повідомлення про те, що давати будь-які покази російському “слідчому” відмовився і командир підло розстріляного ворогом бронекатера “Бердянськ” Роман Мокряк. В ультимативній формі він заявив, що говорити буде тільки після звільнення своєї команди з протизаконного полону.

14 Грудня, 2018 в 12:49 / Переглядів: 603

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про