На Уманщині введено в експлуатацію шляхопровід

На Уманщині введено в експлуатацію шляхопровід

У суботу, 8 грудня, в Уманському районі було урочисто введено в експлуатацію шляхопровід.

Під час реконструкції шляхопроводу було розширено проїзну частину, облаштовано нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, замінено балки, влаштовано водовідведення, облаштовано тротуари, влаштовано нове бар’єрне та перильне огородження, влаштовано залізобетонну монолітну плиту, деформаційні шви, влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, нанесено дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Старий шляхопровід через залізничну колію на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка (через м. Вінницю) на ділянці км 535+690 було побудовано ще у 1961 році. В результаті його довготривалої експлуатації (більше 56-ти років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, відбувалося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття.

Останнім часом шляхопровід експлуатувався у обмеженому режимі (на штучній споруді було введено обмеження руху транспортних засобів вагою більше 15 тонн) і він вимагав спеціального постійного контролю за його технічним станом.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

13 Грудня, 2018 в 17:53 / Переглядів: 578

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про