Ще чотири підприємства Черкащини, де працюють інваліди, отримали пільги від держави

Ще чотири підприємства Черкащини, на яких працюють люди з інвалідністю, отримали схвальне рішення про одержання пільг з оподаткування. Його прийняли на черговому засіданні регіональної комісії ОДА, що відбулось під головуванням очільника області, голови комісії Віталія Коваля.

Отож, погодили надання фінансової держпідтримки підприємству об’єднання громадян «Берег», «Мета Сервіс-2», підприємству об’єднання громадян «Черкаситара», «ІнтролігаТОР».

Зауважимо, на підприємстві «Мета Сервіс-2», що реалізує котельне паливо, синтетичне рідке паливо, надає послуги з бухгалтерського обліку й аудиту, середньомісячна зарплатня упродовж трьох останніх років зросла до 9 тис грн. А от на «Черкаситара», що займається виробництвом гофрованого паперу та картону, працює 76 осіб з інвалідністю та мають в середньому понад 10 тис. грн заробітної плати.

– Наша мета – аби керівники підприємств спрямовували отриману від держави допомогу на покращення умов праці людей з інвалідністю, розвиток виробництв. І ми бачимо результат на прикладі тих, які вже неодноразово одержували таку підтримку. Важливо, що керівники підприємств поступово збільшують і кількість робочих місць для людей з інвалідністю, підвищують заробітну плату працівникам. Пільги ж є додатковим стимулом для розвитку й удосконалення підприємств, – підкреслив перший заступник Віталій Коваль.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

9 Грудня, 2018 в 14:15 / Переглядів: 677

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про