Під час приготування їжі на жінці зайнявся одяг: уражено 20% тіла

Жахлива пригода трапилася з уманчанкою Світланою Сергієнко: під час приготування їжі жінка не помітила, як на ній зайнявся рукав кофти. В результаті вона отримала жахливі опіки з ураженням 20% тіла. Про це пише Громадське: Умань.

Як розповідає Олена, дочка Світлани, подія трапилася вночі 4 грудня. Жінка поралася на кухні і випадково підпалила рукав свого одягу, але самотужки приборкати стихію вона не змогла, так як після перенесеного інсульту права рука не працює. Поки син, який проживає з матір’ю, поспішив їй допомогти, вже було пізно: полум’я охопило бідолашну.

В тяжкому стані Світлану доставили до міської лікарні. Коли криза минула, її терміново переправили до опікового центру міста Черкаси. Тепер на жінку чекає тривале лікування, вартісні операції та реабілітація. Звісно, це все супроводжуватиметься значними фінансовими витратами.

Родина не має змоги самостійно впоратися, вже сьогодні рідні мусили шукати підтримки у небайдужих, щоб покрити хоча б елементарні витрати, а їм потрібно ще й мати кошти, аби оплатити операції по пересадці 20% ураженої шкіри.

“Велике прохання допомогти сім‘ї врятувати маму! Допоможіть, хто чим може,” – звертається до небайдужих Олена, дочка постраждалої.

 

Карта отримувача
4149 4391 0803 1018 Сергієнко Олена Сергіївна,

телефон: 063 207 38 11

6 Грудня, 2018 в 20:45 / Переглядів: 1201

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про