Борги за комуналку зросли на мільярд за місяць

В Україні заборгованість за компослуги перевищила 39 мільярдів. З початку року українці недоплатили понад сім мільярдів пише Корреспондент.нет.

У жовтні заборгованість населення за житлово-комунальні послуги зросла на мільярд гривень і становила 39,2 млрд грн. Про це повідомляється на сайті Держслужби статистики.
За даними відомства, на кінець жовтня заборгованість населення зі сплати за поставки природного газу склала 18,0 млрд грн, за централізоване опалення і постачання гарячої води – 10,2 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 4,0 млрд грн, за централізоване постачання холодної води і водовідведення – 3,1 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,6 млрд грн, за поставки електричної енергії – 4,0 млрд грн.
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку в жовтні 2018 року склали 871,7 грн.
Згідно з даними Держстату, в жовтні населенням сплачено за житлово-комунальні послуги 5,1 млрд грн (77,5% нарахованих за цей період сум).
Відзначимо, на кінець грудня 2017 року українці заборгували за комуналку 32,3 млрд грн.

2 Грудня, 2018 в 16:47 / Переглядів: 722

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про