Інні Іщенко на лікування меланоми шкіри в місяць потрібно 40 тисяч гривень

У 25-річної Інни Іщенко з Тального на Черкащині виявили меланому шкіри. У місяць на її лікування потрібно 40 тис грн. Курс розрахований на рік. Рідні просять допомоги.

“У Інни на спині була родимка. Півроку тому вона її випадково зачепила. Родимка згодом загоїлася. Інна на неї не звертала уваги. А два місяці тому родимка почала рости. Сестра поїхала на обстеження. Лікар діагностував меланому шкіри, яка вже дала ускладнення на лімфатичну систему. Інну прооперували, вона пройшла лікування.

Черкаські лікарі кажуть, що подальше лікування треба проходити в інституті раку.

19 вересня Інну чекають в Києві. Їй призначать новий курс лікування, який розрахований на рік. На місяць потрібно буде близько 40 тисяч гривень. Ми живемо з мамою, у неї цукровий діабет і гіпертонія. Я виховую 11-річного сина, який має ДЦП. Інна, працювала одна. Робила в кафе барменом. До цього моменту ми витрачали свої заощадження. Ні в кого не просили, думали, що справимося самі. Але тепер бачимо, що без людей, нічого не вийде. Тому звертаємося за допомогою. Будемо вдячні кожному, хто відгукнеться”, – говорить Gazeta.ua рідна сестра Олена Іщенко.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7573 7482 3187 (Іщенко Інна Вікторівна).

Контакти Олени Іщенко: 0 (98) 879 80 83.

29 Вересня, 2018 в 12:21 / Переглядів: 1172

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про