У Черкасах затримано чоловіка з 720 л фальсифікованого алкоголю

В Черкасах місцевий мешканець виготовляв та збував фальсифікований алкоголь. Всього в нього було вилучено 720 л оковитої.

У ході проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів), працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Черкаській області викрито мешканця міста Черкаси, який здійснював зберігання, транспортування та збут фальсифікованих алкогольних напоїв та спирту. Про це йдеться на сайті видання «Нова Доба».

Фальсифікована продукція реалізовувалась як шляхом безпосереднього продажу, так і через закриті групи у месенджерах Viber і Telegram.

За результатами проведення санкціонованих обшуків транспортних засобів, що використовувалися у незаконній діяльності, працівниками податкової міліції Черкаської області із незаконного обігу вилучено 740 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 718 тисяч гривень.

29 Вересня, 2018 в 11:41 / Переглядів: 629

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про