Черкаський Держгеокадастр не виконує постанову Верховного Суду України

Колективне сільськогосподарське підприємство “Ягубець” кілька років безуспішно намагається добитися справедливості у розприділенні земельних наділів між пайовиками.

Неодноразово ми розповідали,  як працівники і пенсіонери сільскогосподарського підприємства “Ягубець” Христинівського району стали заручниками злочинної системи.

Фонд Держмайна України в Черкаській області провів приватизацію майнового комплексу підприємства та передав його пайовикам. Здавалося б, що справедливість настала і люди отримають те, на що заслужили. Але всі закони вперто ігноруються тільки Черкаським Держгеокадастром, який очолює Ольга Залога. По суті працівники підприємства та пенсіонери мають всі шанси так і не дочекатися права на наділ через те, що одна особа переслідує якісь свої особисті цілі.

Це призвело до акцій протесту, звернень до можновладців, – врешті терпіння селян урвалося і вони подалися до суду з метою зобов’язати Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області розглянути у визначені законом строки проект землеустрою щодо приватизації земель ДП “СГП “Ягубець” “.

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду дійшов висновку, що керівництвом геокадастру не доведена правомірність прийнятого рішення, а тому викладені у позовній заяві вимоги позивача є обґрунтованими та підлягають до задоволення в повному обсязі.

Тоді керівництво Держгеокадастру звернулася до Київського апеляційного адміністративного суду. Але колегія суддів другої інстанції постановила, що апеляційні скарги слід залишити без задоволення, а Постанову суду першої інстанції – без змін.

В липні цього року постанова апеляційного суду оскаржувалася вже у Верховному Суді, знову ж таки, з ініціативи Черкаського Держгеокадастру. Проте і тут колегія суддів встановила, що прийняті у справі судові рішення є законними та обґрунтованими і не підлягають скасуванню. Суд постановив касаційну скаргу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області залишити без задоволення, а рішення Черкаського окружного адміністративного суду та Київського апеляційного адміністративного суду – без змін.

Хоч рішення суду було прийнято ще влітку, та відповідач виконувати його не поспішає. Досі процес розпаювання земель ДП “СГП “Ягубець” ” не запущено. Начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога свідомо блокує його. Така ж ситуація, як в Ягубці Христинівського району, склалася в Родниківці Уманського району. Відставки Ольги Залоги вимагали і учасники АТО, які не можуть отримати свої законні земельні ділянки. Посадова особа цинічно порушує права громадян.

Нагадаємо, раніше ми писали про корупційні схеми з віджиманням землі на Черкащині, в яких фігурує Ольга Залога.

26 Вересня, 2018 в 11:15 / Переглядів: 1323

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про