«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» обурене тим, що Президент України та його бізнес-партнери вкотре запускають руку в кишені українців

Автомобільна компанія «Богдан Моторс», пов’язана з Петром Порошенком, отримала «подарунок» від державного «Укрексімбанку» – мізерні відсотки за своїм боргом у 1,3 млрд грн. У найближчі три роки відсоткова ставка за основним боргом для неї становитиме лише 0,46-2,46%. Водночас для малого та середнього бізнесу «кредитний зашморг» від цього ж банку у 8 – 41 раз тугіший (ставка майже 19%). Очевидно, що така співпраця з «Богдан Моторс» – збиткова для банку, особливо враховуючи високу інфляцію. Але, схоже, це нікого не цікавить, адже банк завжди можна «підтримати» коштом платників податків. Так, у 2017 році «Укрексімбанк», головою правління якого є близький до голови держави Олександр Гриценко, докапіталізували на 7,7 млрд грн.

Компанія «Богдан Моторс», яку контролює бізнес-партнер Порошенка, перший заступник голови РНБО Олег Гладковський, паразитує й на держзамовленнях, постачаючи на фронт неякісні автомобілі та співпрацюючи з підприємствами ворожої Росії.

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» закликає Національне антикорупційне бюро України та Генеральну Прокуратуру з’ясувати, як компанія партнера Петра Порошенка отримала можливість фактично безкоштовно користуватися державними коштами, та покласти край круговій поруці у владі, що завдає державі величезних збитків. Досить грабувати Україну й українців!

14 Вересня, 2018 в 20:05 / Переглядів: 713

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про