Стан роботи Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури з організації особистого прийому громадян, звернень і запитів народних депутатів України протягом 8 місяців 2018 року

Узагальнено стан роботи з вирішення звернень і запитів, прийому громадян, забезпечення доступу до публічної інформації протягом 8 місяців 2018 року Маньківським відділом Уманської місцевої прокуратури.

Так, упродовж 8 місяців 2018 року працівниками Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури здійснено 18 виступів у засобах масової інформації, з них друковані ЗМІ – 5, електронні ЗМІ – 5, інформаційні агентства – 4, інтернет – 4.

За результатами розгляду звернень заходи представницького характеру не вживались.

Протягом 8 місяців 2018 року прокурорами Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури вирішено 17 звернень фізичних та юридичних осіб, з них 10 – з питань досудового розслідування, що становить 58,8 % від кількості вирішених звернень. Вказаний факт свідчить про випадки неналежного проведення досудового розслідування кримінальних проваджень слідчими СВ Маньківського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, в результаті чого громадяни звертаються до Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури з метою впливу на хід досудового розслідування та дотримання вимог КПК України слідчими Маньківського відділення поліції.

Для порівняння протягом 8 місяців 2017 року прокурорами Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури вирішено 40 звернень фізичних та юридичних осіб, з них 14 – з питань досудового розслідування, що становить 35 % від кількості вирішених звернень.

Також, упродовж зазначеного періоду 2018 року до Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури надійшло 30 звернень фізичних та юридичних осіб проти 70 упродовж аналогічного періоду 2017 року, що на 57,1 % менше у порівнянні з минулим роком. Вказаний факт свідчить про об’єктивність та неупередженість розгляду звернень прокурорами Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури та належний рівень роботи Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури в цілому.

Враховуючи зазначене, робота Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури на вказаному напрямі в цілому відповідає вимогам чинного законодавства України та відомчим нормативним актам.

 

За інформацією Уманської місцевої прокуратури

6 Вересня, 2018 в 09:57 / Переглядів: 581

Теми: Аналітика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про