Уманські комунальники просять заздалегідь запастися водою

09-10 червня 2018 року в м. Умань буде проводитись планова профілактична промивка та дезінфекція водопровідних мереж.

Під час проведення промивки категорично забороняється вживати воду для господарських та питних потреб. В ці дні вода з водопровідних мереж міста матиме дуже специфічний запах. Тому, для питних потреб необхідно зробити запас води заздалегідь. Краще це зробити в четвер та п’ятницю (7-8 червня) поступово, щоб уникнути ситуації, коли уманчани одночасно почнуть набирати воду, що може спричинити падіння тиску в мережах.

Промивка – це знезараження та дезінфекція водопровідних мереж міста. Протягом року в них накопичується осади та залишки експлуатації технічних вузлів (іржа тощо), тому для профілактики і покращення якості води потрібно проводити промивку.

Технологічно перед початком промивки трубопроводи звільняють від чистої води, яка повинна була потрапити до споживача. Ця вода випускається через пожежні гідранти в різних точках міста. Хлорована ж вода після промивки зливається виключно у каналізаційні спуски. Тому, люди можуть бачити на вулицях міста виливи, але це звичайна вода, яка тече з крану.

Звертаємося з проханням до всіх споживачів послуг з централізованого водопостачання, особливо до керівників дитячих дошкільних установ, шкіл, закладів охорони здоров’я та соціальної сфери, з метою уникнення бактеріального забруднення внутрішніх мереж водопостачання та споруд для створення запасів води, одночасно з промивкою та дезінфекцією міських мереж централізованого водопостачання здійснити промивку та дезінфекцію внутрішніх мереж та споруд ввірених Вам закладів. При проведенні промивки внутрішніх мереж необхідно забезпечити випуск води в міську каналізаційну мережу до зникнення запаху хлору.

Адміністрація КП «Уманьводоканал» просить вибачення за тимчасові незручності, але нагадує, що дезінфекція водопровідних мереж потрібна для забезпечення нормативної якості води, яка подається споживачам та надійного функціонування системи водопостачання міста.

 

За повідомленням КП “Уманьводоканал”

5 Червня, 2018 в 10:13 / Переглядів: 1260

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про