В Умані в Осташівський став традиційно зливають нечистоти (відео)

Сильного гніву пост. Вже другий день спостерігаю, як зливають нечистоти в Осташівський став. Сморід стоїть такий, що виїдає очі. Ця «рєчка-га@нотЄчка» тече в місці де закінчується «Технолог», точніше одразу за ним. Хто і навіщо це робить має визначити місцева влада. Цього року сюди прилетіло багато диких качок, лебедів. Тут купаються діти. Бракує слів на людей, які таким чином нищать природу. Уманчани, звертаюсь з проханням поширити та привернути увагу місцевої влади до вирішення цієї проблеми. Не будьте байдужими! Адже Осташівський став є окрасою нашого міста.

Posted by Tanya Motorina on Tuesday, 29 May 2018

Про це у Фейсбук написала уманчанка Тетяна Моторіна, передає Громадське Умань.

“Сильного гніву пост. Вже другий день спостерігаю, як зливають нечистоти в Осташівський став. Сморід стоїть такий, що виїдає очі. Ця «рєчка-га@нотЄчка» тече в місці де закінчується «Технолог», точніше одразу за ним. Хто і навіщо це робить має визначити місцева влада. Цього року сюди прилетіло багато диких качок, лебедів. Тут купаються діти. Бракує слів на людей, які таким чином нищать природу. Уманчани, звертаюсь з проханням поширити та привернути увагу місцевої влади до вирішення цієї проблеми. Не будьте байдужими! Адже Осташівський став є окрасою нашого міста.” – передає уманчанка.

Як повідомляють коментатори, така ситуація спостерігається вже не перший рік. Щороку річка з нечистотами невідомого походження стікає до водойми, у якій люблять купатися містяни.

Нагадаємо, у липні минулого року ми вже повідомляли про те, що мешканці Умані купаються у брудних водах через недобросовісних підприємців. Тоді ж прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом порушення уманським підприємством правил охорони вод.

30 Травня, 2018 в 16:58 / Переглядів: 1042

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про