Антирейдерський штаб обговорив конфліктне питання між СВК «Черповоди» та ТОВ «Черповоди Плюс»

25 травня голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко та начальник управління агропромислового розвитку Валентина Мовчанюк взяли участь у засіданні обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству. Відбувалося воно під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександра Свіренюка.

Одне із питань засідання – вирішення конфліктної ситуації між СВК «Черповоди» та ТОВ «Черповоди Плюс» з питань майнових прав на господарські будівлі та двори.

Керівництво райдержадміністрації неодноразово виїздило на місце конфліктної ситуації, спілкувалося з обома сторонами, намагаючись знайти компромісне рішення. З цього приводу проводилися наради як на Уманщині, так і в області.

Наразі позиція райдержадміністрації залишається незмінною: з метою надання можливості СВК „Черповоди” завершити посівну кампанію провести комісійно (РДА, представники поліції, СВК «Черповоди» та ТОВ «Черповоди Плюс») відкриття складів та фіксувати факти отримання СВК «Черповоди» матеріальних цінностей з будівель зерноскладу, критого току та матеріального складу. Питання права власності на будівлі райдержадміністрація у черговий раз рекомендувала сторонам вирішувати в судовому порядку, що було підтримано членами оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству.

Представники управління юстиції на засіданні вкотре наголосити на необхідності оформлення належним чином своїх прав на власність, оренду тощо, аби потім не доводити свої права у судах.

Нагадаємо, 17 травня близько 60 жителів села Черповоди Уманського району Черкаської області перекрили трасу міжнародного значення Київ-Одеса. Зробили це, бо приватне підприємство забрало комору із зерном місцевого кооперативу “Черповоди”.

Комору забрало 30 квітня товариство “Черповоди плюс”. За зерно, яке там зберігається, у власника просять 200 тис. грн.

“У коморі знаходиться весь посівний матеріал: насіння соняшника, кукурудзи, пшениці, корм для худоби та добрива. Зверталися до правоохоронців – все марно. У того підприємства є підробний витяг з держреєстру на право власності. Але коли його отримували, не погоджували ні з нами, ні з жителями села”, – каже керівник сільського кооперативу “Черповоди” Юрій Деренюк.

Така ситуація відбувається уже не вперше, минулого року комору блокували близько тижня. Завдяки сільській громади її вдалося повернути власнику.

28 Травня, 2018 в 10:46 / Переглядів: 1288

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про