У Черкасах нетвереза мати загубила 6-річного сина

У Черкасах нетвереза мати загубила 6-річного сина, його знайшли небайдужі люди

У Черкасах нетвереза мати загубила 6-річного сина, його знайшли небайдужі людиУчора пізно ввечері до патрульної поліції зателефонували черкащани та повідомили, що на перехресті вулиць Чигиринської і Пацаєва знайшли дитину без нагляду дорослих. Заявники уточнили, що це хлопчик, на вигляд йому близько 6 років, але дізнатись ім`я не вдалося, бо малий зляканий і зовсім не розмовляє. Інспектори прибули на місце виклику та одразу стали розбиратись, звідки на проїжджій частині взялася бездоглядна дитина. З`ясували, що у знайди є мама. “Я знаю чий він, я сусід, а ви хотіли вкрасти дитину”, – заявив чоловік, який підійшов поцікавитися подією. Коли до поліціянтів підійшла мати, вона перебувала в стані алкогольного сп`яніння. Встановили, що поки жінка відпочивала синок безперешкодно вийшов з дому і пішов бродити вулицями. Про те, що мати не виконує свої прямі обов`язки по нагляду за дитиною патрульні повідомили ювенальну службу, яка в подальшому займається цією справою.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Thursday, 24 May 2018

23 травня пізно ввечері до патрульної поліції зателефонували черкащани та повідомили, що на перехресті вулиць Чигиринської і Пацаєва знайшли дитину без нагляду дорослих. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Черкаської області.
Заявники уточнили, що це хлопчик, на вигляд йому близько 6 років, але дізнатись ім`я не вдалося, бо малий зляканий і зовсім не розмовляє.
Інспектори прибули на місце виклику та одразу стали розбиратись, звідки на проїжджій частині взялася бездоглядна дитина. З`ясували, що у знайди є мама.

“Я знаю чий він, я сусід, а ви хотіли вкрасти дитину”, – заявив чоловік, який підійшов поцікавитися подією.

Коли до поліціянтів підійшла мати, вона перебувала в стані алкогольного сп`яніння.
Встановили, що поки жінка відпочивала, синок безперешкодно вийшов з дому і пішов бродити вулицями.
Про те, що мати не виконує свої прямі обов`язки по нагляду за дитиною, патрульні повідомили ювенальну службу, яка в подальшому займається цією справою.

27 Травня, 2018 в 12:20 / Переглядів: 1255

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про