Українців закликали утриматися від популярної кулінарії

Більшість супермаркетів з власними відділами кулінарії, які пропонують готові страви, нехтують елементарними правилами санітарії.

Таке переконання в ефірі ObozTV висловив виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов, йдеться на сайті Обозреватель.

“Все залежить від супермаркету. Буває відома мережа, а один такий паршивий магазин, що туди приходиш і увійти неможливо. Все залежить від вашого особистого досвіду. Якщо ви довіряєте цьому магазину, тоді ви можете робити там закупівлі. Якщо ви перший раз в цьому магазині, то краще від кулінарії відмовитися. З того, що я іноді бачу – це просто жах. Цим людям все одно на вас”, – зазначив ві

У приклад були наведені маніпуляції з швидкопсувними салатами.

“Є санітарні норми, які передбачають, що “Шуба” може зберігатися 12-16 годин. Ці хлопці 48 вже ставлять. Я кажу, а чому не ви вирішили, що “Шубу” або “Олів’є” 48 годин можна зберігати? Просто так вирішили і все. А це тому, що вони прописали ТУ (технічні умови. – Ред.), які недоступні нам, і там вони якимось чином “підвищили якість” свого виробу, який не втрачає смакові якості, і ще й безпечний протягом 48 годин”, – підкреслив Несміянов.

За його словами, така ситуація склалася через те, що держава самоусунулася з ринку.

“Всі роблять, що хочуть. Ось в чому біда”, – резюмував експерт.

26 Травня, 2018 в 14:15 / Переглядів: 1160

Теми: Аналітика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про