Випускний вечір у Золотоніській музичній школі

24 травня Золотоніська дитяча музична школа провела випускний вечір. Про це йдеться на офіційному сайті міста.

25 випускників цього року отримали свідоцтво про закінчення закладу, 15 з них – свідоцтво з відзнакою. У 2018 навчальному році випускники здобули спеціальності по класу вокалу, хореографії, образотворчого мистецтва, баяну, гітари, акордеону. Свято відбувалося у приміщенні Коледжу ветеринарної медицини.

 

Директор ДМШ Ігор Путинець безмежно вдячний директору коледжу Євдокії Лисенко за можливість проведення свята.  За словами Ігоря Путинця, усі золотонісці відгукнулися та допомагають музичній школі оговтатися від пожежі.

Сума благодійних внесків складає 7660 грн. З них 4960 грн надало Черкаське музичне училище, і це ще не все. На рахунок музичної школи зайшло два платежі – 300 грн пожертвувала Наталія Ткаченко і 100 грн надійшло від Тетяни Фуркайло. Колектив «Парафраз» Канівського коледжу культури і мистецтв передав особисто в руки 1000 грн. Проте ще не збирали скриньки з коштами, які жертвували містяни в магазинах.

Тепер щодо ремонту: дах у школі перекритий гідробар’єром, замовили 3 вікна і 4 склопакети. Золотонісці Андрій Остапенко та Сергій Макаренко запропонували зробити монтаж безкоштовно. Напередодні випускного школі подарували акордеон «Юность» підрядна організація зі Львова – «Ресурстехнобуд».

25 Травня, 2018 в 13:40 / Переглядів: 1856

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про