На Христинівщині в БПП залишилися “директор дурдому” та колишня регіоналка

У Христинівській районній раді від партії Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» у числі депутатів залишилося лише двоє осіб: голова Христинівської РДА Людмила Денисюк та Ісаков Валентин Миколайович, директор Вікторівського психоневрологічного інтернату. Фракція розпалася через протест місцевих депутатів проти свавілля, до якого вдалася Людмила Миколаївна напередодні.

Нагадаємо, 25 квітня на сесії Христинівської районної ради було розглянуто повідомлення про намір вийти із фракції Блоку Петра Порошенка трьох депутатів, а саме: Махині Сергія Петровича, Рака Олександра Миколайовича, Марченка Ігоря Петровича. Таким чином, ця подія спричинила розвал фракції БПП. Депутати досі не змінили свого рішення і хочуть повертатися в ряди “порошенківців”.

Як стало відомо, своє рішення депутати висунули на знак протесту проти чергових корупційних оборудок, в яких фігурує Денисюк Людмила Миколаївна, голова Христинівської РДА та депутат районної ради, обрана по багатомандатному виборчому округу №9 (смт. Верхнячка) від Христинівської районної в Черкаській області організації партії Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»

В селі Велика Севастянівка за її дорученням було демонтовано і продано будівлю тиру. Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк спільно з начальником відділу освіти Людмилою Марченко ініціювали демонтаж будівлі, а стінові плити і плити перекриття, з яких складалася споруда, продали.

Варто зауважити, що дозвіл на ліквідацію приміщення надала Людмила Марченко – дружина покійного брата Людмили Денисюк.

Приміщення перебувало на балансі Христинівської районної ради і процедура продажу відбулася без попередження і відома власника, тому сільський голова села Велика Севастянівка звернувся до правоохоронців з повідомленням про злочин.

Аби зам’яти конфлікт, Людмила Денисюк намагалася легалізувати свою корупційну махінацію через бюджетну комісію районної ради. Та депутати відмовилися розглядати це питання: розслідуванням справи спершу мають зайнятися правоохоронні органи.

Нині цією справою займається прокуратура. Проти Людмили Миколаївни відкрито 3 кримінальні провадження.

16 Травня, 2018 в 12:06 / Переглядів: 2118

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про