В Умані встановлять фігури скейт-парку

З метою пропагування здорового способу життя в Умані незабаром розпочнеться встановлення скейт-парку. Про це на інформаційний запит видання Громадське Умань повідомили у Електронній громадській приймальні міста.

На виконання пункту 2 плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» у місті Умані, затвердженого розпорядженням міського голови від 14 квітня 2017 року №103-р., та згідно рішення виконавчого комітету Уманської міської ради «Про фінансування видатків, пов’язаних з діяльністю із забезпечення становлення та розвитку місцевого самоврядування» від 08 грудня 2017 року № 431, враховуючи неодноразові звернення громадян, з метою пропагування здорового способу життя, покращення матеріально – технічного забезпечення спортивної галузі, було придбано інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (елементи скейт-парку: бенк, квотерпайп, фанбокс з грайндбоксом (грань/грань), мануалбокс (грань), грайнбокс (грань/рейл), грайнбокс) на загальну суму 196 969,00 грн.

Місце встановлення вищезазначеного інвентарю визначається з урахуванням безперешкодного доступу до спортивного об’єкту усіх бажаючих долучитись до здорового способу життя. Встановлення розпочнеться після 30 квітня 2018 р. при сприятливих погодних умов.

24 Квітня, 2018 в 13:58 / Переглядів: 807

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про