“Жовтий” режим світлофора можуть скасувати

Кабінет міністрів України може скасувати жовтий сигнал світлофора на дорогах у зв’язку з випадками ДТП через проїзд на жовте світло. Про це йдеться на сайті Gazeta.ua 

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк заявив, що комісія з технічного розслідування дорожньо-транспортної пригоди у Кривому Розі, розгляне питання відміни жовтого сигналу світлофора.

До складу комісії увійшли представники різних відомств, зокрема, МВС, Нацполіції, МОЗ, Укравтодору та представники місцевих органів влади.

“У нас є місяць, щоб детально розібратися в причині цієї жахливої аварії, у котрій загинули вісім людей і 26 травмовані, чотири у важкому стані, та зробити відповідні, а можливо і кардинальні висновки”, – написав заступник міністра.

“Проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов`язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору. Деякі водії не хочуть розуміти і трактують це так, що одному ще можна, або іншому вже можна, а потім гинуть люди! Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений і найжорсткіша відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал!” – написав Лавренюк.

24 Квітня, 2018 в 14:21 / Переглядів: 765

Теми: Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про