Подробиці моторошного самогубства звенигородського чиновника

Днями у Звенигородці 40-річний чиновник фінвідділу місцевої РДА повісився з вікна власного кабінету. Близько 7 ранку 11 квітня його побачили працівники міської ради, у будівлі якої розташований відділ. Висів між першим та 2-им поверхом. Залишив передсмертну записку, в якій згадуються батьки та керівник. Подробиці з’ясували журналісти ТСН.

Останній лист у житті В’ячеслав Власенко починає словами про маму: “Так склалося життя, що не з моєї провини мене так виховала мати. З дитинства не було розуміння…”, а закінчує словами: “…прошу, щоб мати не приходила на похорон”. Ці рядки він пише вночі на роботі, роздруковує кілька примірників і розносить по кабінетах. Комусь кладе на стіл, іншим – підсовує під двері. Далі йде до себе і робить смертельний крок з вікна. Труп о 7 ранку знайшов сторож.

Довели до самогубства чи ні – поліція з’ясовує.

Ані в поведінці, ані в словах його колеги нічого дивного не помічали, хоча Власенко пропрацював тут 18 років – очолював відділ доходів райадміністрації.

Журналісти ТСН з власних джерел дізналися, що рік тому у чоловіка украли всі його заощадження і в прощальному листі фінансист звинувачує все своє керівництво у поганому ставленні.

Яку образу Власенко міг затаїти на свою матір, жінка не коментує, старший брат не знає, що могло змусити чоловіка вчинити самогубство.

Світлин покійного рідні не мають, бо В’ячеслав не любив фотографуватися. В гості до рідних не їздив, телефон на свята вимикав, – каже брат.

Де він жив – сім’я не знає. ТСН з’ясовує, що останні 3 дні життя заселився у готелі у Великодню ніч. Їв лише хліб і ковбасу.

На столі фінансист лишив 4000 гривень і картку з пін-кодом. Скільки там грошей, старший брат каже, що не дивився, але хоче їх витратити на пам’ятник покійного.

13 Квітня, 2018 в 00:29 / Переглядів: 2501

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про