Чи покарають винного у смерті маленької уманчанки?

Останній тиждень увага всіх уманчан була прикута до долі однієї маленької дівчинки: семирічна Софія Горенко в тяжкому стані потрапила до лікарні після невдалого лікування. На підтримку її життя потрібні були величезні кошти, звичайна пересічна родина не могла самостійно забезпечити дитину усім необхідним. Їм на допомогу прийшли такі ж звичайні люди, з великими серцями і умінням співчувати. Коли ж почали розшукувати донорів крові для переливання, атовці-побратими Юрія Горенка, батька дівчинки, завітали до медзакладу. Але дива не сталося: 7 квітня маленька Софійка померла.

— Медики фактично знищили імунітет доньки. Лікували два місяці. А від чого, виходить, не знали. Своєї помилки не визнають. Дитячий організм не витри­мав навантаження. Внутрішні органи почали відмовляти, — говорить 34-річний Юрій Горенко з Умані на Черкащині журналісту інтернет-видання Gazeta.ua .

Його доньку 7-річну Софію ввели у штучну кому 20 бе­резня.

— Проблеми почалися після щеплення від кору. Наприкінці січня привели Соню в уманську лікарню на профілактичну вакцинацію. За кілька днів у неї підвищилася температура, на тілі з’явилися висипання. Медики поставили діагноз ГРВІ, призначили антибіотики. Ретельного обстеження не провели, — продовжує.

Лікування не допомагало.

— Соню поклали на стаціонар в обласну лікарню. Призначили інші препарати. Доньці покращало, та невдовзі знову стало зле. Лікарі розводили руками. Мовляв, зробили все від них залежне, — згадує Юрій.

Тяжкий стан дитини не пов’язаний зі щепленням, стверджують в управлінні охорони здоров’я Черкаської ОДА. Термін, після якого дитині стало зле, не підходить, щоб вважати це наслідком вакцинації.

Що стало причиною такого тяжкого стану дитини, досі не відомо.

13 Квітня, 2018 в 00:02 / Переглядів: 2325

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про