В Умані нетверезий комунальник настійливо пропонував свої послуги працівницям салону краси (відео)

Вчора в Умані нетверезий чоловік в робочій формі ТОВ “Каскад-сіті” завітав до салону краси “Діва” з пропозицією розчистити дерева біля закладу. При собі чоловік мав пляшку спиртного та закуску, а на прохання покинути заклад він не реагував. Після того, як горе-працівник замкнувся у вбиральні, співробітникам нічого не лишалося, як звернутися до правоохоронців, але чоловік сам покинув приміщення, коли пішов палити.

Про це написала у Фейсбук Алла Мальченко.

У коментарі до відео жінка звертається до керівництва ТОВ “Каскад-сіті”:

“Звертаємося до дирекції ТОВ каскад сіті прийняти міри до данного працівника!”

ТОВ “КАСКАД-СІТІ”  зареєстроване на Левченка Геннадія Вікторовича за адресою: 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА, будинок 30. Тобто за тією ж адресою, що й розташоване Уманське комунальне підприємство «Комунальник».

Ось такий неадекватний працівник з комунального підприємства завітав сьогодні до салону діва, з пляшкою горілки закускою та з пропозицією розчистити дерева, на адекватну пропозицію покинути приміщення людина не реагувала, продовжуючи пропонувати послуги підприємства та розливаючи горілку, після виклику наряду поліції ця людина"замкнулася у вбиральні, але згодом захотів перекурити і вийшов на вулицю!! Звертаємося до дирекції ТОВ каскад сіті прийняти міри до данного працівника! (Всіх в салоні переполохало не на жарт, опісля всіх трусило)

Posted by Алла Мальченко on Thursday, 5 April 2018

6 Квітня, 2018 в 21:14 / Переглядів: 1228

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про