На Уманщині сільська амбулаторія отримала новий автомобіль

Сфера охорони здоров’я, що включає в себе надання якісних і доступних медичних послуг населенню є пріоритетною у діяльності районної влади. Враховуючи те, що наразі чимало сільських населених пунктів є важкодоступними і  віддаленими одне від одного, першочергового значення у цьому напрямі набуває вирішення питання забезпечення сільських лікарів автомобілями.

Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта. Тож оновлення парку санітарних автомобілів районного центру первинної допомоги дозволить лікарям оперативно приїжджати на виклик та, у разі необхідності, транспортувати його до амбулаторії.

У 2016 році був закуплений автомобіль для обслуговування жителів однієї з найбільш населених дільниць Уманщини – Ладижинської. А 29 грудня у якості новорічного подарунка новий легковий автомобіль було передано Юрківській амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги, що дасть можливість забезпечити надання безвідмовної первинної медичної допомоги населенню приписної дільниці на засадах загальної практики – сімейної медицини, а це – 2436 жителів  сіл Юрківка, Антонівка, Максимівка, Посухівка і Томашівка. Про це йдеться на сайті Уманської РДА.

Для придбання легкового автомобіль RAVON R4 були залучені кошти з районного бюджету, а також кошти сільгоспвиробників та фермерських господарств району, інших небайдужих людей.

31 Грудня, 2017 в 07:57 / Переглядів: 739

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про