У Смілі немає тепла, зате з’явиться власна радіостанція

Картинки по запросу радіоприймач в снігу

Нещодавно секретар міської ради Костянтин Синьогуб зустрівся із заступником міністра регіонального розвитку.

Водночас, смілянам буде цікаво дізнатися, що того ж дня, коли в.о. міського голови так безуспішно поговорив з посадовцем Мінрегіонрозвитку, була в нього в столиці ще одна дуже «важлива та вкрай актуальна» для смілянського регіону справа. Про це йдеться на сайті SMILA.UA

Разом із головою районної ради Володимиром Грошевим він брав участь у засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, на якій розглядалося питання чергового конкурсу на місцеве мовлення. Мова йшла про те, аби у смілянському регіоні запрацювало нове комунальне FM-радіо. Тому десант смілянських посадовців і прибув до столиці лобіювати це питання.

Цікаво, що на конкурс з отримання радіохвилі в Смілі свої пропозиції представили три претенденти – приватний інвестор, який обіцяв повністю взяти на себе фінансування роботи радіо і обов’язково виділяти для висвітлення проблем міста та району ефірний час, КП «Медіа-центр» і редакція районної газети «Смілянські обрії».

Якраз підтримати останніх двох претендентів і примчали зі Сміли пан Синьогуб та пан Грошев. Вони з усіх сил доводили чиновникам Нацради про життєву важливість місцевого мовлення для смілян.

Як зазначив на засіданні Володимир Грошев, це радіо необхідне, аби об’єднувати народ, аби інформувати його про повсякденну роботу влади. При цьому голова районної ради запевнив Національну раду, що ніяких проблем з фінансуванням нового комунального радіо не буде. Гроші є.

Словом, у той час, коли у місті відключили 18 котелень, коли сміляни замерзають у своїх оселях, міська влада в особі Костянтина Синьогуба разом із головою райради Володимиром Грошевим, який, певно, не помічає проблеми фактичного розвалу Смілянського району і об’єднання наших сіл із селами сусідніх районів, з усіх сил аргументували Національній раді з питань телебачення та радіомовлення необхідність створення на Смілянщині нової радіостанції. Для власного піару. І це при тому, що в місті та районі купа невирішених проблем, на що не вистачає коштів, а гроші на радіо, виходить, є.

У результаті «показових виступів» смілянських керівників, чиновники Національної ради дали добро на отримання частоти КП «Медіа-центр» та редакції районної газети «Смілянські обрії». Реалізацію проектів, звісно, проводитимуть коштом смілянських платників податків.

Тож, шановні сміляни, тепла поки не буде, адже місцева влада ніяк не розбереться з боргами «Сміла Енергоінвесту», зате у нас буде … радіо.
Тож відтепер, як тільки комунальне радіо розпочне своє мовлення, у вас буде змога регулярно чути хвалебні оди місцевій владі про те, як вона успішно працює на благо міста та району. Задля власного піару смілянській владі грошей не шкода.

30 Грудня, 2017 в 11:26 / Переглядів: 673

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про