В Умані скасували дію 240 рішень уповноваженого органу містобудування та архітектури

Планову перевірку діяльності відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міськради нещодавно провели фахівці управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області.

Під час державного архітектурно-будівельного нагляду уповноваженого органу містобудування та архітектури за період 2015-2016 роки та І-ІІІ квартал 2017 року в його діяльності посадовими особами ДАБІ виявлено порушення містобудівного законодавства. Зокрема, недотримання вимог Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку видачі будівельних паспортів на забудову земельної ділянки, Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За результатами перевірки скасовано дію 191 містобудівних умов та обмежень, 44 будівельних паспортів та 5 паспортів прив’язки тимчасових споруд, а також зупинено дію 33 містобудівних умов та обмежень, 153 будівельних паспортів та 16 паспортів прив’язки тимчасових споруд.

Серед найрозповсюдженіших порушень – невідповідність намірів забудови містобудівній документації на місцевому рівні, невідповідність цільовому призначенню земельної ділянки, видача будпаспортів на об’єкти, що не підпадають під дію порядку та не відносяться до індивідуальних житлових, садових, дачних будинків, а також видача паспортів прив’язки на тимчасові споруди з порушенням мінімальної відстані від житлових будинків.

Загалом з початку 2017 року Управління Держархбудінспекції на Черкащині проведено 53 перевірки уповноважених органів містобудування та архітектури. У діяльності 42-х з них виявлені порушення та винесено 1991 рішення про зупинення і скасування містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів забудови земельної ділянки та паспортів прив’язки тимчасових споруд.

Про це інформує прес-служба ДАБІ України

29 Грудня, 2017 в 00:17 / Переглядів: 651

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про