Головний Різдвяний Вертеп країни організує казкар з Умані

Похожее изображение

Сашко Лірник, відомий український казкар родом з Умані, організує Різдвяний Вертеп на Софіївській площі у Києві, повідомляє Прес-центр.

“Надіюся на допомогу своїх друзів і багаторічних учасників моїх вертепів – братів Капранових, Юрка Журавля, Анжеліки Рудницької, Ігоря Захаренка, Івана Леньо, Леся Подерев’янського, Майкла Щура та інших. З костюмами допоможе Оксана Якушина, – розповів Сашко Лірник. – На цей раз я спробую поставити той мюзикл, який мені замовив Олег Скрипка і не забрав готовий сценарій. Перероблю його на різдвяну виставу. Вистава називається “Вечори на хуторі Відрадному”…

Сашко Лірник веде телепрограми для дітей, записує альбоми казок та пісень, подорожує і виступає на фестивалях.

Народився у місті Умань. Справжнє ім’я Олександр Власюк. У 2000 році дитяче журі обрало його найкращим дитячим письменником України. Вів телепередачу “Казки лірника Сашка”. Записав диск із казками для дорослих та дітей, а також пісні з гуртами “Рутенія”, “Чур”, “Вій”, “Кому Вниз”, знявся у кліпі гурту “Тінь Сонця”. Організатор, сценарист-постановник та учасник дитячих свят на Миколая у Києві, Відні, Варшаві і Празі.

Головною подією Новорічної ночі на Євромайдані 2014 року став “Зірковий Вертеп” від Сашка Лірника. Він написав і поставив його разом з видатними українськими митцями та громадськими діячами: Олесем Донієм, Іваном Леньо, Олександром Положинським, Володимиром Ар’євим, Анжелікою Рудницькою – і це визнали найкращим новорічним шоу в Україні!

Нинішній Різдвяний Вертеп від Сашка Лірника розпочнеться о 18-00 год. 7 січня 2018 року на Софіївській площі столиці України.

28 Грудня, 2017 в 20:27 / Переглядів: 771

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про