На Черкащині придбають соціальне житло для дітей-сиріт

Картинки по запросу купівля житла

Понад 660 тисяч гривень субвенції з держбюджету отримала Свидівоцька сільська рада на придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це у ході засідання колегії Черкаської РДА повідомила начальник Служби у справах дітей Людмила Северинчук, пише Прочерк з посиланням на “Сільські обрії”.

–         Підготовча робота для отримання коштів субвенції проводилася досить серйозно і скрупульозно, – розповідає сільський голова Світлана Вовк. – Ми подали пропозицію  на придбання житла, дослідивши потребу у житлі зазначених категорій, яку потім розглядали комісійно в ОДА. Але у нас було багато конкурентів. Це Кам’янський, Катеринопільський, Монастирищенський, Тальнівський, Христинівский  та інші райони, де цінова політика на житло дуже відрізняється від нашої.

Поруч з будинком, який запропонувала Свидівоцька сільська рада на розгляд комісії, є ще 40 соток землі. Світлана Вовк каже, що там можна буде збудувати ще одне соціальне житло.

–         Роботу з освоєння коштів необхідно було провести оперативно, аби придбати житло до кінця року. Тому хочу подякувати голові адміністрації Анатолію Ярішу, керівникам всіх служб, казначейству, фінансовому управлінню, які спрацювали з нами оперативно та злагоджено і за кілька днів діти отримають нову домівку, – каже Світлана Вовк. – На наступний рік ми вже розробили свою програму на придбання житла для категорійних дітей і запланували під неї кошти. Своїм колегам хочу порадити користуватися нагодами, які дає держава. Я знаю, що коштів у сільських бюджетах завжди катма, але тут можна було зробити суспільно значущу справу,  навіть не маючи на це грошей у місцевому бюджеті, а отримавши їх від держави.

Нагадаємо, нині на обліку в Служби у справах дітей Черкаської РДА перебуває 111 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На квартирному обліку на територіях сільських рад перебуває 12 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 28 осіб з їх числа.

–         Державна субвенції – це нагода вирішити житлові проблеми  посиротілих дітей, у яких нікого немає. На наступний рік ми маємо теж плани на придбання кількох будинків для дітей-сиріт, дітей, позбавленого батьківського піклування. Тому я просив би сільські ради переглянути наявний фонд та надати свої пропозиції. А ми зі свого боку допоможемо, як і по Свидівку, організувати підготовчу роботу, – наголосив Анатолій Яріш.

28 Грудня, 2017 в 10:22 / Переглядів: 577

Теми: Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » Тальнівська міська рада придбала житло для дітей-сиріт Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Раніше публікувалося: На Черкащині придбають соціальн… […]