В Умані вандали потрощили інвалідну коляску, що належала маленькому хлопчику

Картинки по запросу дитина в інвалідному візку

В Умані нелюди викрали і розтрощили інвалідний візок, що належить хворому на ДЦП п’ятирічному хлопчику. Через громіздку конструкцію рідні змушені були лишати її у коридорі біля дверей квартити. Сьогодні вранці рідні знайшли лише запчастини, розкидані між поверхами будинку. Про це написала уманчанка Вікторія Рибчак у Фейсбук.

“Я проживаю по вулиці Котовського,37, перший під’їзд. Зі мною разом проживає моя донька Аліна, та її синок Юрчик. У Юрчика нашого невтішний діагноз, у нього ДЦП важкої форми, йому 5 років, він не ходить, не сидить, але віднедавна в нього є покращення і ми цьому дуже раді.

Місяць тому ми насилу дочекалися інвалідної коляски для Юрчика. Коляска дуже велика і погано складається, у нас біля під’їзду немає пандуса, щоб виїхати коляскою. Ми проживаємо на восьмому поверсі, дуже важко підняти коляску до дверей, коляску ми залишаємо біля вхідних дверей у квартиру, хто був в нашому будинку, той знає, що у нас дуже великі площадки біля квартир. Сьогодні зранку ми виходимо з чоловіком з дверей, і зразу помічаємо, що коляски Юрчикової немає – коляску вкрали.

Люди добрі, як ви вважаєте, це які тварини це могли зробити? Чоловік тричі телефонував в поліцію, а там ніхто не підняв слухавку. Ми почали сходити донизу східцями, між п’ятим і четвертим поверхом знайшли запчастини до коляски, а між четвертим та третім – понівечену коляску. Як ви думаєте, які в мене на той момент були відчуття? Що за …… “люди” таке могли зробити, в якому суспільстві ми живемо і коли це все закінчиться? Хто хоче в Європу?

Ще така ситуація, близько півтора місяці назад, син поклав машину біля під’їзду, коли вийшов до машини, вона була відкрита, в машині забрали акумулятор, відеомагнітофон, вай-фай роутер, аудіо магнітофон, зарядні до телефону, забрали навіть недопиту пляшку води, про це мені навіть совість не дозволила написати, хоча міліція має заяву, але на сьогоднішній день ніхто нічого не знайшов.

Шановна поліція, за що ви отримуєте зарплатню? Вам взагалі кусок в горло нормально лізе? Ви знаєте, що в нашому під’їзді живуть наркомани, де вони беруть наркоту, ви цікавились у них, через те що ви не раз їх забирали до себе в відділення?” – задає риторичні питання пані Вікторія.

 

Отак і живемо…

27 Грудня, 2017 в 12:05 / Переглядів: 1802

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про