Голова апеляційного суду Черкаської області прокоментував провокативний матеріал, який поширив проти нього місцевий активіст

Раніше ми повідомляли, що На голову апеляційного суду Черкащини здійснюють тиск автомайданівці. Цього разу адвокат Роман Маселко поширив провокативну інформацію, на сторінках інтернет-видання “Українська правда“, пише Володимир Бабенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Активіст звинувачує суддю Верховного Суду Валентину Сімоненко в тому, що вона неодноразово “покривала” недоброчесних колег. З його слів, голова апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко вимагав від судді Сергія Бондаренка винесення замовного рішення на користь ПАТ “Азот”. Бондаренко відмовився виконувати вказівку та записав цю розмову. Про цей факт голова ради суддів Валентина Сімоненко дізналась ще у 2014 році. Жодної реакції від неї не було.

“Мені не жаль Валентину Миколаївну, оскільки саме завдяки їй у апеляційному суді Черкаської області, щоб задобрити Маселків та Ко, тричі проводилися різні перевірки. Саме вона була організатором незаконного рішення Ради суддів про притягнення мене до дисциплінарної відповідальності, і саме Рада суддів України до цього часу боїться перевірити факти вчинення злочинів Бондаренком С.І. та розглянути чисельні скарги суддів, працівників апарату на Бондаренка С. І. Я відкрито сказав їй, що її загравання, задобрювання таких як Маселко Р. не принесе їй нічого доброго.” – коментує подію Володимир Бабенко.

10 грудня 2017 року судді кримінальної палати попросили терміново зібрати збори суддів, оскільки активісти заблокували приміщення суду по вул. Гоголя 316 та підпалили шини на території. Усі колеги зібралися на збори, щоб вирішити питання про призупинення роботи суду до розблокування приміщення та не виносити рішення під тиском.

“Тільки наш герой Бондаренко С. сховався. Потім знову буде жалітися, що його ніхто не любить.” – додає голова апеляційного суду. – Усі розуміють, що Бондаренка С. лише використовують справжні гравці.  Знову ті ж самі звинувачення, які давно спростовані. Давно вся Україна знає, хто є організатором та замовником цих гостросюжетних передач та пасквілів про мене.

Проте організатори ніколи не розкажуть, що ВККС не витребувала матеріали експертиз, тому що перша експертиза КНІСЕ показала недійсність звукозапису. Друга експертиза проведена поза рамками кримінальної справи на замовлення Бондаренка С. та ГО «Автомайдан». Інформацію про те, хто її оплатив, приховують. Вказаний спеціаліст без надання носія, на який наш герой щось писав і монтував, надала висновок про відсутність втручання у цифровий запис. Виявляється, що є спеціалісти, які можуть такі експертизи проводити, і без звукозаписуючого пристрою та зразків мого голосу видавати такі висновки. І тільки завдяки допомозі Горбатюка С. призначена третя експертиза з залученням експертів, які робили експертизу на замовлення Бондаренка С. та Маселка Р….???.

За замовність розслідування вказаного провадження Горбатюк С. отримав догану. Якби Маселко Р. чи Соболев Є. були дійсно принциповими борцями з корупцією, то без сумніву вони з такою ж завзятістю штурмували б Горбатюка С. з Генеральної прокуратури, чи НАБУ, щоб перевірити інформацію, поширену черкаським журналістом про причетність Бондаренка С. до замаху на життя журналіста, замаху на моє життя, шахрайські махінації з квартирами, у яких його звинувачує інший журналіст, неповідомлення про отримання заробітної плати понад 80000 гривень на місяць та багато іншого.

Ні, вони продовжують грати свою пісню, оскільки ніколи не зможуть признатися, що їх хлопець погруз у брехні та злочинах. Вони ніколи не визнають, що самі захищають корупцію. Краще за гроші з-за кордону робити чергові спроби добратися до влади. Не дай Бог жити у такій країні. Сподіваюся, що у нас мудрий народ, а правоохоронні органи на кінець посадять усіх зрадників у в’язницю, з яких би країн їх не фінансували.”

26 Грудня, 2017 в 20:39 / Переглядів: 667

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про