В результаті масштабної операції в Україні накрили групу шахраїв, які ошукували тяжко хворих

УНІАН

Під прицілом групи з десяти шахраїв, які видавали себе за іноземних лікарів, були самотні хворі люди. Загалом вони ошукали людей на 5 млн грн.

Генеральна прокуратура України та підрозділи Національної поліції провели у семи містах широкомасштабну операцію за участю майже 500 правоохоронців з ліквідації злочинної організації, яка ошукувала громадян. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, пише УНІАН.

Як зазначив Луценко, ця злочинна організація ошукала понад тисячу громадян.

“Під час операції ліквідовано злочинну організацію, яка упродовж 5 років вводила в оману і ошукувала не менше 1200 довірливих громадян переважно з числа одиноких громадян похилого віку, оскільки вони є найбільш соціально незахищеними та довірливими особами, які мають різноманітні захворювання”, – заявив він.

За його словами, наразі затримано лідера організації та вище керівництво.

“Затримано лідера злочинної організації та його вище керівництво (всього 10 осіб), а також вилучено майна та грошових коштів на загальну суму понад 5 млн грн. Санкція інкримінованих підозрюваним статей передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна”, – повідомив він.

Генпрокурор уточнив, що учасники організації видавали себе за іноземних лікарів та пропонували нові технології і неіснуючі ліки для лікування різних захворювань.

“Злочинці, видаючи себе за іноземних лікарів, розмовляючи з удаваним іноземним акцентом, пропонували за допомогою вигаданих новітніх технологій, зокрема супутникової телефонної діагностики організму, та неіснуючих ліків нібито іноземного виробництва, здійснити успішне лікування різноманітних захворювань, у тому числі тяжких та невиліковних (Альцгеймера та Паркінсона)”, – написав Луценко.

Водночас, за даними генпрокурора, потерпілі купляли дешеві вітчизняні лікарські засоби, з яких було попередньо видалено відповідне маркування, чи дешеві біологічно активні домішки, які не є лікарськими засобами.

26 Грудня, 2017 в 19:42 / Переглядів: 519

Теми: Кримінал,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про