Український артист, який змінив стать, прокоментував участь у співочому конкурсі (відео)

Як Борис Апрель став жінкою - фото 1

Український співак, випускник “Фабрики зірок-2” Борис Апрель, тепер відомий як Аня, розповів, чому вирішив взяти участь у восьмому сезоні проекту “Голос країни”, пише «Радіо Максимум».

На сліпих прослуховуваннях “Голосу країни 8” артист виступить під псевдонімом Зіанджа. Додамо, що восьмий сезон вокального талант-шоу стартує вже в січні 2018-го.

Як відомо, три роки тому Борис Апрель змінив стать і переїхав в Штати. Тепер його звати Аня Ейпріл.

“Я довгий час провела в Америці. Видалила свої сторінки в соцмережах, мене вже не впізнають на вулицях. Коли ухвалювала рішення про участь в проекті, хотіла залишити все, як є, але любов до глядачів перемогла: саме за ними я дуже сумувала протягом цих років. Моя мета в “Голосі країни” досить проста – мені хочеться відкрити свою душу глядачам України. Якщо своїм виступом я зможу підняти комусь настрій, подарувати натхнення або втішити – для мене цього вже буде достатньо. Це буде моєю особистою перемогою”, – зазначає співачка.

Борис Апрель став Анею - фото 216722

Борис Апрель став Анею

Також Аня розповіла, що тепер виступає під новим псевдонімом Зіанджа:

“Ім’я Зіанджа народилося в Китаї. Я працювала волонтером, викладала англійську мову дітям дошкільного віку з малозабезпечених сімей. Тоді у мене було довге волосся кольору блонд, і діти називали мене Енджел (Ангел). Таким чином Енджел трансформувалося в Зіанджу”.

Дивіться анонс Голосу країни онлайн:

26 Грудня, 2017 в 19:09 / Переглядів: 1139

Теми: Події,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про