На Черкащині дорожчають молочні продукти (відео)

В області здорожчало молоко. По 14-15 гривень за літр молока нині правлять на Центральному ринку Черкас. Більшість продавців самі тримають худобу. Чергову зміну в цінниках на молочку аргументують здорожчанням кормів і транспортних витрат, а також природнім скороченням надоїв – своїх годувальниць господарі перевели на зимове утримання, йдеться у сюжеті ЧСН.

 Ніна з Чорнобаївського району молочарує вже десять років. Молоко продає щодня. Тримає три корови. За день спродує до 30 літрів. Каже, буває декому з постійних покупців і не вистачає. Усе літо за літр жінка правила по 12 гривень – зараз ціна зросла до 14. Піднімати її, каже продавчиня, вони вимушені.

Валентина їздить на ринок із Тубільців двічі на тиждень. Все що на прилавку від автостанції також несе в руках. 10 літрів вранішнього молока, сир, сметана. Їх треба спродати до обіду, бо дома чекає годувальниця.

Свої корови і у Наталії з Яснозір’я. Каже, ціна на молоко на Центральному ринку Черкас зросла приблизно два тижні тому. Саме тоді і вона додала дві гривні за літр. Зізнається, довго тримала літній цінник, утім, орієнтується на сусідів по прилавку, а в них ціни зросли. Довелося й собі не пасти задніх. Додає, бувають дні, коли і по 15 гривень беруть за літру.

Географія молочнокислої продукції на черкаському ринку широка – молоко, сметану, сир, вершки тут продають практично зі всіх прилеглих до Черкас сіл і сусідніх районів. Перекупів за прилавком одиниці. У більшості продавців своє господарство.

Прогнозують – молоко буде дорожчати і надалі.

 

20 Жовтня, 2017 в 17:00 / Переглядів: 552

Теми: Економіка,Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про