Кусючі ціни, – на Черкащині стрімко дорожчають курячі яйця (відео)

У вересні на Черкащині злетіла вгору ціна курячих яєць. Працівники супермаркетів ледь встигають міняти цінники, а продавці на ринках кажуть змінюється ціна чи не щодня, інформуєЧСН.

Торгуючи на Центральному ринку Черкас, пані Тамара з Мельників за десяток домашніх яєць править 28 гривень, каже у неї найдешевші, найближчі конкуренти просять по 35 грн. Пояснює – ціни виросли, адже прогодувати курку нині недешево, та й проїзд із села до Черкас теж здорожчав.

У продавчині Валентини на прилавку широкий асортимент – яйця крупніші, дрібніші, відтак, дорожчі/дешевші. Ціна коливається від 13 гривень до 30. Каже залежить від виробника і категорії. Погоджується – вартість зависока, люди обурюються, та все одно купують.

– Дорого, – зітхає пенсіонерка пані Марія, але ж їсти хочеться. Сьогодні десяток найдешевших яєць – це і все її базарування.

Черкащанка пані Ірина придбала 2 десятка по 20 гривень, не дивується таким цінам, мовляв, все дорожчає.

Лише за останні тижні курячі яйця в області подорожчали на 6-7 гривень. За вересень ціна десятку зросла майже на 60 відсотків. У Черкаських супермаркетах та крамницях також цінники доводиться час від часу змінювати.

Олена Галкіна пояснює таку цінову політику сезонним коливанням, а також високим попитом на зовнішньому ринку. Лише за сім місяців експорт української курятини та яєць зріс на 38%. Тож скільки буде коштувати «новорічне» яйце прогнозувати зарано адже зазвичай ціни на цей продукт сягають піку в осінньо-зимовий період.

 

14 Жовтня, 2017 в 14:33 / Переглядів: 595

Теми: Економіка,Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про